Výsledky 2014
22.11. | Podzimní cena KTS Silueta Praha a TK AD Praha | Dospělí B STT | 15.-16.místo/17 |
Dospělí B LAT | 18.místo/18 | ||
18.10. | O Zbraslavskou loutku , Praha - Zbraslav | Dospělí B STT | 13.místo/13 |
Dospělí B LAT | 9.místo/9 | ||
07.06. | Cena města Příbrami 2014 , Příbram | Dospělí B STT | 6.-7.místo/9 |
Dospělí B LAT | 13.místo/13 | ||
22.03. | O cenu Rumcajse, Manky a Cipíska , Jičín | Dospělí B STT | 17.místo/17 |
Dospělí B LAT | 10.místo/11 | ||
11.01. | Nezbedný bakalář (34. ročník), Rakovník | Dospělí B STT | 6.místo/6 |
Dospělí B LAT | 12.místo/12 | ||
Výsledky 2013
09.06. | Letní pohár města Kladna, Kladno | Dospělí B STT | 12.místo/14 |
Dospělí C LAT | 3. místo/11 5 F | ||
11.05. | Kladenský pohár 2013, Kladno | Dospělí B STT | 16.-17.místo/19 |
Dospělí C LAT | 13.místo/19 | ||
20.04. | Cena města Vlašimi, Vlašim | Dospělí B STT | 9.místo/12 |
Dospělí C LAT | 9.-11.místo/15 | ||
13.04. | Mistrovství Prahy DCB 2013, Praha | Dospělí B STT | 28.místo/28 |
Dospělí C LAT | 6.místo/20 | ||
06.04. | Nymburská pečeť 2013, Nymburk | Dospělí B STT | 9.místo/9 |
Dospělí C LAT | 9.místo/14 | ||
23.03. | O cenu Rumcajse, Manky a Cipíska, Jičín | Dospělí B STT | 11.místo/13 |
Dospělí C LAT | 4.místo/14 | ||
16.03. | Velká cena TK TENDANCE, Mladá Boleslav | Dospělí B STT | 19.-20.místo/21 |
Dospělí C LAT | 17.místo/24 | ||
10.02. | O cenu města Kralovic, Kralovice | Dospělí B STT | 11.místo/12 |
Dospělí C LAT | 10.místo/13 | ||
03.02. | Memoriál Bohuslava Matiáše, Kolín | Dospělí B STT | 8.místo/10 |
Dospělí C LAT | 16.místo/18 | ||
12.01. | Nezbedný bakalář (33. ročník), Rakovník | Dospělí B STT | 14.místo/14 |
Dospělí C LAT | 6.místo/15 |
Výsledky 2012
22.12. | Vánoční cena města Rokycan, Rokycany | Dospělí B STT | 7.místo/8 |
Dospělí C LAT | 8.místo/12 | ||
09.12. | Taneční škrpál Slaný 2012, Slaný | Dospělí B STT | 5.místo/11 |
Dospělí C LAT | 6.místo/9 | ||
24.11. | Podzimní cena DDM v Příbrami, Příbram | Dospělí B STT | 3. místo/11 1 F |
Dospělí C LAT | 4.místo/10 | ||
18.11. | Pohár města Ústí n/l 2012, Ústí nad Labem | Dospělí B STT | 2. místo/3 |
Dospělí C LAT | 1. místo/6 4 F | ||
14.10. | Podzimní pohár města Kladna , Kladno | Dospělí B STT | 15.místo/16 |
Dospělí C LAT | 4.místo/9 | ||
06.10. | O konopišťskou růži , Benešov | Dospělí B STT | 7.místo/7 |
Dospělí C LAT | 6.místo/10 | ||
29.09. | O cenu města Neratovice, Neratovice | Dospělí C LAT | 6.místo/9 |
28.09. | O cenu primátora města Kladna , Kladno | Dospělí B STT | 12.místo/17 |
Dospělí C LAT | 4.místo/11 | ||
20.06. | O cenu primátora města Ústí nad Labem | Dospělí C LAT | 4.místo/7 |
Dospělí B STT | 3. místo/9 | ||
21.04. | Jesenický pohár 2012 , Jesenice | Dospělí B STT | 17.místo/18 |
Dospělí C LAT | 12.místo/16 | ||
14.04. | Nymburská pečeť 2012, Nymburk | Dospělí B STT | 17-18.místo/19 |
Dospělí C LAT | 23.místo/24 | ||
07.04. | Ústecký pohár - 43. ročník, Ústí nad Labem | Dospělí C LAT | 2. místo/11 3 F |
25.03. | Dětský festival sportovního tance, Ústí nad Labem | Dospělí B STT | 5.místo/10 |
Dospělí C LAT | 11-12.místo/13 | ||
18.03. | Cena KTS Příbram, Příbram | Dospělí B STT | 12-13.místo/14 |
Dospělí C LAT | 2. místo/6 2 F | ||
25.02. | Mistrovství Prahy DCB - 2012, Praha | Dospělí B STT | 17-19.místo/22 |
Dospělí C LAT | 17.místo/24 | ||
11.02. | O cenu měta Kralovic , Kralovice | Dospělí B STT | 10.místo/10 |
Dospělí C LAT | 6.místo/10 | ||
05.02. | Memoriál Bohuslava Matiáše , Kolín | Dospělí B STT | 16.-17.místo/20 |
Dospělí C LAT | 8.-9.místo/21 | ||
Výsledky 2011
10.12. | Taneční škrpál 2011, Slaný | Dospělí B STT | 5.místo/14 |
Dospělí C LAT | 3. místo/13 1 F | ||
26.11. | O pohár starosty obce Jesenice, Jesenice u Prahy | Dospělí B STT | 8.místo/11 |
Dospělí C LAT | 8.místo/15 | ||
17.11. | Vltavský pohár 2011, Praha | Dospělí B STT | 19.místo/19 |
Dospělí C LAT | 12-13.místo/17 | ||
05.11. | Velká cena města Berouna - 14. ročník, Beroun | Dospělí B STT | 10.místo/10 |
Dospělí C LAT | 12.místo/15 | ||
15.10. | Podzimní cena KTS Silueta, Praha | Dospělí B STT | 7.místo/7 |
Dospělí C LAT | 13-14.místo/17 | ||
01.10. | O zbraslavskou loutku, Praha | Dospělí B STT | 9-10.místo/10 |
Dospělí C LAT | 9.místo/11 | ||
28.09. | O pohár primátora Města Kladna - 8.ročník, Kladno | Dospělí B STT | 17.místo/19 |
Dospělí C LAT | 8.místo/14 | ||
04.06. | Cool dance 2011 - 3.ročník, Praha | Dospělí C STT | 1. místo/19 5 F |
Dospělí C LAT | 10.místo/11 | ||
29.05. | O cenu města Neratovic 2011, Neratovice | Dospělí C STT | 5.místo/12 |
Dospělí C LAT | 6.místo/9 | ||
15.05. | Vesna Cup 7. ročník , Kladno | Dospělí C STT | 5.místo/14 |
Dospělí C LAT | 5.místo/11 | ||
14.05. | Jarní cena MČ Praha 12 , Praha 4 Modřany | Dospělí C STT | 9.místo/14 |
Dospělí C LAT | 13.místo/14 | ||
30.04. | Dětský festival sportovního tance, Ústí nad Labem | Dospělí C STT | 1. místo/9 4 F |
Dospělí C LAT | 3. místo/6 | ||
23.04. | Cena města Chebu, Cheb | Dospělí C STT | 1. místo/6 3 F |
Dospělí C LAT | 5.místo/6 | ||
16.04. | Mezinárodní cena Středočeského kraje a města Příbrami | Dospělí C STT | 2. místo/12 2 F |
Dospělí C LAT | 6.místo/7 | ||
09.04. | Cena města Stod, Stod | Dospělí C STT | 2. místo/4 |
Dospělí D LAT | 2. místo/10 5 F | ||
27.03. | Jarní pohár města Kladna, Kladno | Dospělí C STT | 2. místo/26 1 F |
Dospělí D LAT | 3. místo/23 4 F | ||
19.03. | O cenu Rumcajse, Manky a Cipíska , Jičín | Dospělí C STT | 12.místo/18 |
Dospělí D LAT | 6.místo/17 | ||
12.03. | Jarní cena TŠ KROK , Hradec Králové | Dospělí C STT | 12-13.místo/16 |
Dospělí D LAT | 12.místo/18 | ||
06.03. | O cenu města Klatov, Klatovy | Dospělí C STT | 1. místo/4 |
Dospělí D LAT | 2. místo/8 3 F | ||
26.02. | Mistrovství Prahy DCB-2011 , Praha | Dospělí C STT | 10.místo/29 |
Dospělí D LAT | 7.místo/21 | ||
20.02. | Říčanský pohár, Říčany u Prahy | Dospělí C STT | 8.místo/18 |
Dospělí D LAT | 14-18.místo/36 | ||
13.02. | O cenu města Kralovic, Kralovice | Dospělí C STT | 6-7.místo/9 |
Dospělí D LAT | 8-9.místo/18 | ||
30.01. | Memoriál Bohuslava Matiáše, Kolín | Dospělí C STT | 6-7.místo/10 |
Dospělí D LAT | 11-12.místo/26 | ||
15.01. | Nezbedný bakalář (31. ročník), Rakovník | Dospělí C STT | 6.místo/11 |
Dospělí D LAT | 5.místo/18 |
Výsledky 2010
20.11. | Tanzturnier u den Pokal , Freiberg | Dospělí C STT | 3. místo/7 |
Dospělí D LAT | 2. místo/12 | ||
17.11. | Podzimní cena města Příbrami, Příbram | Dospělí C STT | 6. misto/9 |
Dospělí D LAT | 5-6. misto/15 | ||
14.11. | O pohár starosty Jesenice, Jesenice u Prahy | Dospělí C STT | 11-13. misto/15 |
Dospělí D LAT | 6-9. misto/20 | ||
06.11. | Velká cena města Berouna - 13. ročník, Beroun | Dospělí C STT | 9. misto/10 |
Dospělí D LAT | 1. místo/15 2 F | ||
31.10. | Mistrovství Západních Čech ve sportovních tancích, Podbořany | Dospělí C STT | 1. místo/3 |
Dospělí D LAT | 2. místo/8 1 F | ||
16.10. | Podzimní cena KTS Silueta Praha a Taneční školy AD Praha | Dospělí C STT | 17. misto/20 |
Dospělí D LAT | 12-16. misto/30 | ||
02.10. | Easy dance Cup 2010, Nymburk | Dospělí C STT | 7. misto/11 |
Dospělí D LAT | 11-12. misto/24 | ||
28.09. | ,, O POHÁR PRIMÁTORA MĚSTA KLADNA " - 7.ročník, KLADNO | Dospělí C STT | 12-14. misto/14 |
Dospělí D LAT | 20-22. misto/26 | ||
12.06. | Cena TKG, Skuteč | Dospělí D STT | 2. místo/15 5 F |
Dospělí D LAT | 15. misto/18 | ||
15.05. | GRAND PRIX, Hradec Králové | Dospělí D STT | 2. místo/12 4 F |
Dospělí D LAT | 12. misto/18 | ||
24.04. | Pohár města Ústí nad Labem, Ústí nad Labem | Dospělí D STT | 1. místo/9 3 F |
Dospělí D LAT | 3. místo/9 | ||
11.04. | VESNA CUP 2010 - 6.ročník, KLADNO | Dospělí D STT | 7. misto/21 |
Dospělí D LAT | 11. misto/20 | ||
11.04. | Jesenický pohár, Jesenice u Prahy | Dospělí D STT | 4. misto/15 |
Dospělí D LAT | 15. misto/21 | ||
10.04. | Nymburská pečeť, Nymburk | Dospělí D STT | 5. místo/31 2 F |
Dospělí D LAT | 14.-16.místo/30 | ||
21.02. | Říčanský pohár 2010 - 33. ročník, Říčany u Prahy | Dospělí D STT | 7-8.místo/21 |
Dospělí D LAT | 19-20.místo/26 | ||
14.02. | O cenu města Kralovic, Kralovice | Dospělí D STT | 6.místo/11 |
Dospělí D LAT | 6.místo/8 | ||
31.01. | Memoriál Bohuslava Matiáše, Kolín | Dospělí D STT | 2. místo/27 1 F |
Dospělí D LAT | 14.-16-.místo/32 | ||
16.01. | Nezbedný bakalář (30. ročník), Rakovník | Dospělí D STT | 4.místo/13 |
Dospělí D LAT | 8.místo/10 |
Výsledky 2009
20.12. | Litoměřický kalich, Litoměřice | Dospělí D STT | 6. misto/7 |
Dospělí D LAT | 9-10. misto/12 | ||
19.12. | Kladenská vánoční hvězda 2009, Kladno | Dospělí D STT | 5. misto/10 |
Dospělí D LAT | 6. misto/8 | ||
29.11. | O pohár starosty obce Jesenice, Jesenice (u Prahy) | Dospělí D STT | 7. misto/14 |
Dospělí D LAT | 10. misto/16 | ||
22.11. | Podzimní pohár města Kladna, Kladno | Dospělí D STT | 9. misto/17 |
Dospělí D LAT | 7-8. misto/14 | ||
21.11. | Tanzturnier u den Pokal , Freiberg | Dospělí D STT | 2. místo/9 |
Dospělí D LAT | 1. místo/8 | ||
17.11. | Vltavský pohár 2009, Praha | Dospělí D STT | 14-16. misto/32 |
Dospělí D LAT | 11. misto/25 | ||
14.11. | Posázavský střevíc 2009, Týnec nad Sázavou | Dospělí D STT | 6. misto/15 |
Dospělí D LAT | 12. misto/14 | ||
07.11. | Velká cena města Berouna - 12. ročník, Beroun | Dospělí D STT | 4. misto/15 |
Dospělí D LAT | 10. misto/17 | ||
01.11. | Dvořákův pohár 2009 - 20. ročník, Kralupy nad Vltavou | Dospělí D LAT | 11-12. misto/20 |
Dospělí D STT | 11. misto/18 | ||
25.10. | Mistrovství západních Čech v tancích., Podbořany | Dospělí D STT | 3. místo/6 |
Dospělí D LAT | 5. místo/9 | ||
17.10. | Kladenská pečeť 2009 Kladno | Dospělí D STT | 10. místo/16 |
Dospělí D LAT | 20. místo/31 | ||
10.10. | Podzimní cena KTS Silueta Praha 2009 | Dospělí D STT | 24.-25. místo/25 |
Dospělí D LAT | 13. místo/24 | ||
21.06. | Spektrum Festival 2009 - Praha | Dospělí D LAT | 19. místo/26 |
Dospělí D STT | 13.-15. místo/19 | ||
14.06. | Letní pohár města Kladna 2009 | Dospělí D STT | 10.-12. místo/15 |
Dospělí D LAT | 15.-17. místo/20 | ||
24.05. | Litoměřický kalich 2009 | Dospělí D STT | 7. místo/7 |
Dospělí D LAT | 6.místo/8 | ||
03.05. | Dětský festival sportovního tance 2009 - Ústí nad Labem | Dospělí D LAT | 5.místo/9 |
Dospělí D STT | 9. místo/10 | ||
19.04. | Vesna Cup 2009 - Kladno | Dospělí D LAT | 16.-17. místo/25 |
Dospělí D STT | 15.-16. místo/17 | ||
05.04. | Jesenický pohár 2009 - Jesenice u Prahy | Dospělí D LAT | 18. místo/22 |
Dospělí D STT | 22-23. místo/23 | ||
08.03. | Jarní pohár města Kladna - Kladno | Dospělí D LAT | 12. místo/30 |
Dospělí D STT | 18.-20. místo/22 | ||
08.02. | O Táborský pecen 9. ročník - Tábor | Dospělí D LAT | 11. místo/12 |
Dospělí D STT | 12. místo/12 |